©2023 by Charlotte McCoy. Proudly created with wix.com

  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

#Kamil               #Wojtek

#PoznajNas!

#Studia

to był początek DJ-skiej przygody! Czasy studenckie pozwoliły na lepsze poznanie, szlifowanie umiejętności za konsolą i wypracowanie własnego, oryginalnego stylu prowadzenia imprez.

#Doświadczenie

Nie zatrzymujemy się - stawiamy na rozwój, szkolenia w których uczestniczymy pozwalają nam poznawać najnowsze trendy branży weselnej. Najlepszym źródłem doświadczenia, są jednak obsługiwane przez nas imprezy o różnym charakterze.  

#NaWeselu
jesteśmy  DJ-ami, prezenterami muzycznymi, wodzirejami i animatorami, czyli całkiem sporym gronem, skompresowanym do dwóch osób. To właśnie elementy składowe wyjątkowych imprez weselnych - odpowiednio dobrany repertuar, ciekawa konferansjerka z humorem i niekrępujące autorskie tańce, animacje i zabawy.

#Tradycja&Nowoczesność

Polskie wesele zawiera kilka tradycyjnych punktów, które w zależności od upodobań Pary Młodej są realizowane w większym lub mniejszym stopniu. Za wyjątkiem tradycyjnej formy, proponujemy też bardziej nowoczesne podejście do niektórych punktów, co może być ciekawą propozycją dla nieprzekonanych .


 

 
 

#     F      O      T      O

 

Sprawdź dostępność terminu!

531-084-878

facebook/ars.imprezy

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now